Akira Cilt 1
Akira Cilt 1
Akira Cilt 1

Akira Cilt 1

Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺180,00
İndirimli : ₺135,00

Süreli Macera

ADET :
Sayfa Sayısı :    364
Boyut :   180 X 256

Bir dakika kadar önce bomboş olan yolun üzerinde aniden beyaz bir figür belirir. Çetenin en önünde süren Tetsuo, hızla frenlerine asılır. Fardan vuran ışığın içinde parıldayan figür gitgide yaklaşmaktadır. Avcunun içine 26 sayısı yazan bu figür, çocuk gibi bir vücuda ve kırış kırış bir surata sahiptir...! Bir saniye sonrasında, Tetsuo yere yapışmış ve motosikleti patlamıştır. Gizemli figür ise çetenin lideri Kaneda’nın gözleri önünde karanlığa karışarak ortadan kaybolur.
Tokyo Körfezi üzerinde kurulan megapolis Neo-Tokyo ile Üçüncü Dünya Savaşı’nın başlamasına sebep olan yeni türdeki bombanın patlama noktasını birbirine bağlayan otoyolda gerçekleşen bu “Kaza” muhteşem AKIRA serüveninin başlangıcıdır.
Bu ufak adam kimdir? Ordu tarafından kaza mahalinden alınıp götürülen Tetsuo’nun başına neler gelecektir? Ve Kei isimli güzel bir kızla birlikte hiç hesapta olmayan birçok olaya karışan Kaneda’yı ne gibi gelişmeler beklemektedir?
AKIRA’nın büyük gizemi 2019 yılında geçen heyecan dolu bir serüvene dönüşmektedir... Olimpiyat oyunları başlamadan bir yıl öncesinde ve dünya henüz Üçüncü Dünya Savaşı’nın açtığı yaraları sarmaya çalışırken.
1980’lerde Japonya’nın önde gelen çizgi romanlarından biri olan baştan sona aksiyon dolu bilim kurgu serüveni “AKIRA”nın uzun zamandır beklenen ilk cildi karşınızda!
Etiketler
manga,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR