Batman Yeni 52 : Dedektif Hikayeleri Cilt 9
Batman Yeni 52 : Dedektif Hikayeleri Cilt 9

Batman Yeni 52 : Dedektif Hikayeleri Cilt 9

Marka : Jbc
Para Puan : 1
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺35,00
İndirimli : ₺27,50

Yayın Türü:  Seri Cilt

ADET :

 

Bir zamanlar Gotham Şehri’nin en iyi polisiydi. Şimdi ise şehrin Kara Şövalyesi. Jim Gordon bazen müttefiki, bazen düşmanı olan adamın yerine geçeceğini ve Batman rolünü üstleneceğini hiç düşünmemişti. Ama artık maskenin ardındaki adam olduğu için risklerin düşündüğünden çok daha ölümcül olduğunu-- ve ödüllerin hayal edemeyeceği kadar büyük olduğunu öğreniyor.

 

GCPD’nin kurallarından ve düzenlemelerinden kurtulan Gordon, en eski vakalarını çözme, en eski dostlarına yardım etme ve savaşı doğrudan düşmana taşıma gücüne sahip. Ancak geçmişin insanın peşini bırakmamak gibi bir huyu vardır. Suçla savaşta yeni bir rol üstlenmiş olsa da Gordon’ın mazisindeki hayaletler de onu aramaya çıktı. Şehitler ve deliler, Deniz Piyadeleri ve büyü, cinayet ve kargaşa-- Gordon Gotham’ın muhafızı olmak istiyorsa, bunların her biriyle yüzleşmesi gerek…

 

 

Çizgi roman dünyasının en iyi çizerlerinden oluşan bir grup, SCOTT SNYDER ve GREG CAPULLO’nun BATMAN serisinden çıkan, yeni Kara Şövalye’nin destanında yeni bir sayfa olan BATMAN: DETECTIVE COMICS CİLT 9: GORDON SAVAŞTA için PETER j. TOMASI ve FERNANDO PASARIN’den oluşan yaratıcı ekibe katılıyor! DETECTIVE COMICS #48-52 ve BATMAN: REBIRTH #1’e ait özel bir ön gösterim içermektedir.

 

 

Cilt: Soft Cover

Sayfa Sayısı: 176 Sayfa

 

  •