WONDER WOMAN CİLT 1 : Yeni Dünya
WONDER WOMAN CİLT 1 : Yeni Dünya

WONDER WOMAN CİLT 1 : Yeni Dünya

Para Puan : 1
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺26,00
İndirimli : ₺22,10

Yayın Türü: Seri Cilt

ADET :

Ait Olmayı Başaramadığı İki Ayrı Dünyanın Arasında Sıkışıp Kalmıştı

Grant Morrison (Final Crisis), The Multiversıty ve Yanick Paquette’in (Swamp Thing, Batman Inc.) usta zihinlerinden Wonder Woman hakkında şimdiye kadar gördüğünüz en kışkırtıcı başlangıç hikâyesi geliyor, onun zengin tarihini onurlandıran müthiş, yeni bir anlatım.

Binlerce yıldır, Cennet Adası’nın Amazonları erkeklerin yıkımından uzakta, güçlü bir toplum kurmuşlardı. Ama içlerinden biri bu izole yaşamdan mutsuzdu: Diana, Amazonların Prensesi, adanın ötesinde çok daha büyük bir dünya olduğunu biliyor ve onu keşfetmek istiyordu; ancak korumacı annesi tarafından engelleniyordu. Diana kaçma fırsatını hayatında gördüğü ilk adam, Hava Kuvvetleri pilotu Steve Trevor ada sahiline çakıldığında buldu. Pilotun durumu kritikti ve Diana onun hayatını kurtarmak için çok uzun zamandır Amazonlara yasak olan Erkeklerin Dünyası’na cesaretle adım attı. Amazonlar ise peşinden gelecek ve onu Cennet Adası’na zincirlere vurarak geri götüreceklerdi çünkü Diana onlara zulmeden dünyadan uzak durmayı emreden en eski kanunlarını çiğnediği için yargılanmalıydı.

Kışkırtıcı ama saygılı, baştan sona modern ama belli bir zamana ait olmayan bu hikâyede, Cennet Adası’nın en büyük şampiyonu Wonder Woman’ın gücü ve cesareti DC Comics’in New York Times çok satan Yeni Dünya serisinin yeni çizgi romanıyla okuyuculara sunuluyor!


Cilt:
 
Soft Cover
Sayfa Sayısı: 144 Sayfa

  •  
  •